Skip to content
Quest International - Klanttevredenheidsonderzoek

quest.jpg

 

 

 

 

Quest International levert smaakstoffen aan voedingsmiddelen- en drankenindustrie. De producten worden gebruikt binnen een breed scala van consumentenproducten zoals b.v. snacks, sauzen, soepen, vleesproducten, dranken en ijs. In deze business zijn in totaal 1900 mensen werkzaam.

Voor de business units Sweet en Savoury is een onderzoek uitgevoerd onder 100 klanten in Europa. De internationale klantenkring is telefonisch benaderd om mee te werken aan een vragenlijst via internet of fax. De vragenlijst haakt in op een aantal kritieke succesfactoren zoals customer focus, delivery, innovation en pricing. Daarnaast zijn loyaliteit, concurrentieperceptie en verdere klantverwachtingen in kaart gebracht. De resultaten zijn met behulp van het Customer Heartbeat Dashboard door Quest in te zien tot op individueel klantniveau.


John Smit, toenmalig Global Key Account Director: "Het project brengt ons veel meer dan alleen klantentevredenheid. De informatie is door Integron geïnterpreteerd, waarbij zowel strategische als operationele verbeterrichtingen zijn aangegeven. Door de ervaring van Integron in soortgelijke industrieën als waarin Quest actief is, kunnen we onze performance ook spiegelen. Daarnaast stelt het Customer Heartbeat Dashboard ons in staat om tot op detailniveau te zien waar we welke klanten verder kunnen ontwikkelen."