Centric

centric-klanttevredenheidsonderzoekCentric biedt gespecialiseerde ICT-totaaloplossingen. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, wist Centric zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland.

Lees verder...

Priority

In Juni 2009 heeft er een klanttevredenheidsonderzoek plaatsgevonden voor Priority. Priority biedt verschillende telecomoplossingen aan binnen de zakelijke markt.

Lees verder...

FACE

Al meer dan 25 jaar levert en ontwikkelt FACE software voor ambulancediensten en meldkamers. Deze software wordt gebruikt bij zo’n beetje de helft van de ambulancediensten in Nederland en op Curaçao en Sint Maarten.

Lees verder...

Schouw Informatisering

Schouw-informatiseringSchouw Informatisering is specialist in het adviseren en automatiseren van bedrijfsprocessen en informatiestromen van bedrijven in de voedingsmiddelenbranche. Als basis van de bedrijfsbrede ERP-oplossing maakt Schouw Informatisering gebruik van Microsoft sofware in combinatie met eigen standaard software specifiek voor de voedingsmiddelenindustrie.

Lees verder...

Kyocera

kyocera-klanttevredenheidsonderzoekIn 2010 heeft Kyocera Mita fabrikant van printers en multifunctionals  voor de 3e achtereenvolgende keer het klanttevredenheidsonderzoek laten uitvoeren door Integron.

Lees verder...

Hidden Menu